TRİO ZIRAİ VE MOTORLU ARAÇLAR TİCARET A.Ş.

Trio Zırai ve Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş. 2005 yılının 7. ayında doğanın zor şartlarında görev yapanların, hizmet verenlerin, doğa tutkunu amatörlerin gereksinim duyacakları ATV Traktör, UTV Traktör ve Kar Motosikleti araçlarını sunmak üzere “Marintek Şirketler Grubu” çatısı altında kuruldu. Trio A.Ş. bu amaçla, sektörünün dünya lideri Polaris markasının Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Gürcistan distribütörü olarak, kullanıcılarının gereksinimleri doğrultusunda oluşan isteklerin ancak profesyonel bir yaklaşımla giderilebileceği misyonu ile sektörünün içerisindeki yerini aldı.

Trio Zırai ve Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş. Polaris Inc’ın İsviçre merkezli Polaris Sales’ın Polonya fabrikalarında ürettiği ATV Traktör ve UTV Traktörlerini “Avrupa Üretimi” olarak kamu ve özel kesim kullanıcılarına sunmaktadır. Çok geniş bir ürün yelpazesinde kullanıcılarına seslenen Polaris’in zengin model ve aksesuar çeşitleri, yedek parçaları yukarıda sözünü ettiğimiz Trio misyonu çerçevesinde kullanıcılarına sunulmaktadır.

Trio A.Ş. misyonu doğrultusunda kullanıcılarına doğru aracı sunmak, satış sonrası hizmetlerini layıkı ile yapmak, gelişmeleri yerinde takip etmek ve sürekli güncel bilgi ile donanmak amacı ile, ululararası fuarları, toplantıları, eğitimleri, seminerleri takip ederek sürekli bir şekilde kendini geliştirmektedir. Trio A.Ş.’nin çalışanları, amatör ruhla profesyonelce hizmet vermekte, müşteri memnuniyetini birinci sırada tutarak distribütörü olduğu Polaris markasını gururla temsil etmektedir.

DİSTRİBÜTÖRÜ OLDUĞUMUZ POLARIS HAKKINDA;

Bağlı bulunduğumuz Polaris Sales’in merkezi İsviçre’de, fabrikaları ise Polonya’da bulunmaktadır. Bir dünya devi olan ve sektörünün lideri olarak bir çok yeniliğe imza atan Polaris, 1954 yılında ABD’nin Minnesota eyaletinin Medina şehrinde Edgar Hetteen tarafından kurulmuştur. Şirket dünyanın ilk kar motosikletini 1956 yılında, ilk ATV Traktörünü 1985 yılında, ilk UTV Traktörü olan Ranger’ı ise 1999 yılında üretmiştir.

Polaris ürün yelpazesini sürekli geliştirirken bir dizi yeniliğe de imza atmıştır. ATV Traktörlerde gerçek anlamda ilk 4×4 aktarma, ilk bağımsız ön-arka süspansiyonlar, ilk EFI motor, ilk askeri amaçlı ATV, ilk elektrikli UTV Traktör “Ranger EV”, ilk direksiyonlu simitli ATV TRaktör “ACE”, ilk çift sıra koltuklu UTV Traktör gibi daha onlarca sayılabilecek yenilikler Polaris tarafından kullanıcılarına sunulmuştur. Polaris’in en büyük özelliklerinden biri de kullanıcılarının iş başında gereksinim duyacağı, iş yapmasını kolaylaştıracak aksesuarları da orijinal Polaris markası ile kullanıcılarına sunmasıdır.

Polaris’in Polonya’daki Avrupa tesisleri, ATV Traktör olarak Sportsman ve Scrambler modellerini, UTV Traktör olarak da Ranger, General ve RZR modellerini Avrupa Birliği gerekliliklerine uygun olarak üretmektedir.