SCRAMBLER XP 1000 EPS
BİR EFSANE
Yarışmak için doğdu. Baja 1000 ve GNCC podyumlarının 1 numarası. Gerçek 4x4 aktarma sistemi ile çekişe gereksinim duyan tekerleğe anında güç iletimi... EPS sayesinde yerdeki darbeleri kollara iletmeyen pamuk yumuşaklığında bir direksiyon... 24 sertlik derecesine ayarlanabilen FOX podium amortisörler ile zemine göre sertlik ayarı yapabilme... Çok geniş ayak koyma yeri sayesinde ayakta yada oturur konumda yüksek araç hakimiyeti.
PROSTAR® MOTOR AİLESİ
Scrambler'ın motoru Polaris ProStar® motor ailesinden... Muhteşem güç, titreşimsiz çalışma, basit mimarisi Scrambler motorunu eşsiz kılan özelliklerden sadece birkaçı. 999 cc hacmindeki SOHC, EFI, çift silindirli motor, sportif performans arayanlara sesleniyor.
ORİJİNAL AKSESUARLAR
Kullanım amacınıza göre vinç, arka yük kutusu, geniş arka sele, arka koruma, gidona LED far, kar paleti veya kar/toprak küreme aksesuarlarından seçiminizi yapın. Scrambler'ınız ile hayatınızı daha da kolaylaştırın.

jQuery Slider
TEKNİK ÖZELLİKLER detaylar
GÜÇ : 89 HP
YOLCU: : 1
AKTARMA : 2x4 / 4x4
HACİM : Çift silindir, 952 cc.
BOYUTLAR : 209 x 123 x 123 cm
VİDEOLAR

Polaris off-road araçları kontrolü zor ve tehlikeli olabilecek araçlardır ve trafikte kullanıma uygun değildir. Sürücü en az 16 yaşını doldurmuş ve geçerli bir sürücü belgesine sahip olmalıdır. Sürücü haricindeki yolcular ise en 12 yaşını doldurmuş olmalıdır. Tüm sürücüler muhakkak kask, gözlük ve tüm koruyucu kıyafetlerini kullanmalıdırlar. Her zaman (araç donanımına göre) emniyet kemerlerini ve kabin ağlarını ve ya kapıları kullanınız. Güvenliğiniz için yüksek hız ve keskin dönüşlerden kaçınınız. Kesinlikle alkollü ve ya ilaç etkisi altında iken kullanmayınız. Tüm sürücler muhakkak temel eğitim kursunu almalıdırlar. Detaylı bilgi için 0 216 450 14 60 telefondan bize ulaşabilirsiniz. ©2015 Trio Zirai ve Motorlu Araçlar Tic. A.Ş. / Polaris Industries Inc. Türkiye Distribütörü