SPORTSMAN TOURING XP 1000 EPS
BİR EFSANE
Polaris’in 30 yıllık ATV uzmanlığının geldiği nokta: Sportsman… En zor şartlarda dahi biniş kalitesinden ödün vermeyen araç yapısı… İşte bir Sportsman’i Sportsman yapan özellikler:
- Gerçek anlamda 4 çeker özelliğinin anlamı 4 tekerleğin gerektiğinde devreye girip, gerekmediğinde 2 tekerlek aktarmaya geçmesidir.
- Sınıfının lideri çekme ve taşıma özelliği sayesinde gerek iş gerekse hobi ortamında kullanıcısının yanındadır.
- Yerden yüksekliği ve bağımsız arka süspansiyonu kullanıcısına büyük bir sürüş konforu sağlar.
- EPS, EBS ve ADC standart
PROSTAR® MOTOR AİLESİ
ProStar® motorlar Sportsman’ların gereksinim duyduğu motor performansını sağlamak amacı ile Polaris tarafından geliştirilmiştir. Dayanıklılıkları ile sektörünün lideri olan bu motorların birkaç lider özelliği:
- Zor şartlar altında kullanılacak aksesuarlar için gerekli olan yüksek elektrik çıkış gücü sağlyan EFI (elektronik yakıt enjeksiyonu) motor
- Güçlü tork ve beygir gücü ve rahat bir hızlanma sağlayan üstten çift eksantrikli motor tasarımı
- Üretilen gücü tekerleklere aktaran muhteşem aktarma sistemi
ORİJİNAL AKSESUARLAR
Polaris’in orijinal aksesuarları kullanıcı gereksinimlerini giderme temelli olarak tasarlanır. Vinç’ten küremeye, yük taşıma kutu ve çantalarından ön-arka korumalara dek bir dizi aksesuar, Sportsman kullanıcısına ATV kullanma zevki ve keyfini yaşatır. Polaris’in tescilli Lock&Ride® teknolojisi sayesinde, neredeyse aksesuarların tamamına yakını herhangi bir delme, kesme işlemi yapılmadan araca takılır.

jQuery Slider
TEKNİK ÖZELLİKLER detaylar
GÜÇ : 88 HP
YOLCU: : 2
AKTARMA : 2x4 / 4x4
HACİM : Çift silindir, 952 cc
BOYUTLAR : 219,7 x 120,9 147,9 cm.
VİDEOLAR

Polaris off-road araçları kontrolü zor ve tehlikeli olabilecek araçlardır ve trafikte kullanıma uygun değildir. Sürücü en az 16 yaşını doldurmuş ve geçerli bir sürücü belgesine sahip olmalıdır. Sürücü haricindeki yolcular ise en 12 yaşını doldurmuş olmalıdır. Tüm sürücüler muhakkak kask, gözlük ve tüm koruyucu kıyafetlerini kullanmalıdırlar. Her zaman (araç donanımına göre) emniyet kemerlerini ve kabin ağlarını ve ya kapıları kullanınız. Güvenliğiniz için yüksek hız ve keskin dönüşlerden kaçınınız. Kesinlikle alkollü ve ya ilaç etkisi altında iken kullanmayınız. Tüm sürücler muhakkak temel eğitim kursunu almalıdırlar. Detaylı bilgi için 0 216 450 14 60 telefondan bize ulaşabilirsiniz. ©2015 Trio Zirai ve Motorlu Araçlar Tic. A.Ş. / Polaris Industries Inc. Türkiye Distribütörü